Sadová na Výsluní
Rodinné domy
12 rodinných domů
na pozemcích od 222 m2 do 858 m2
Skvělá lokalita na okraji Brna
Prostředí, ve kterém vzniká nový projekt s pracovním názvem Na Výsluní, je ideální příležitostí pro Vaše nové bydlení a je unikátní svojí klidnou rodinnou atmosférou v bezprostřední blízkosti zeleně. V současné době je to nejatraktivnější místo pro bydlení v severní části města Brna.

V rámci městské části Brno–Královo Pole je oblast Sadová výjimečná tím, že zde převažují lesy, zahrady a ovocné sady. Celá oblast Sadové se rozkládá na kopcích, z jejichž jižních svahů je nádherný výhled na panorama celého města Brna. Ve střední části území Sadová nalezneme Zaječí horu, kolem které protéká v přilehlém údolí Zaječí potok, na němž se nachází několik rybníčků a jezírek. Na východní části území Sadová se v údolí „U Antoníčka“ nachází kaple svatého Antonína a blízká malebná studánka U Antoníčka.

Na území dřívější zahrádkářské kolonie je již rozprodáno 15 pozemků, které byly zčásti určeny pro individuální výstavbu RD. V severní části projektu se nachází devět pozemků o výměrách 653 – 2170 m2, které byly určeny pro výstavbu samostatně stojících RD a některé z nich přímo navazují na les. V jižní části je šest pozemků o výměrách od 487 – 754 m2 pro individuální výstavbu RD.

V navazující II. etapě je dalších 12 pozemků včetně moderních řadových rodinných domů ve fázi kompletního dokončení včetně kolaudace, pozemky mají výměry 222 – 858 m2. Všechny pozemky mají veškeré IS a nové komunikace. Z každého pozemku je díky jejich skvělé poloze nádherný výhled na město Brno.

Lokalita přímo přiléhá k ulici Kociánka, doprava do centra města je tedy naprosto bezproblémová, a to jak autem, tak MHD nebo na kole.

Vyberte si Váš pozemek s RD a bydlete stylově, blízko zeleně, v přírodě a v čistém a klidném prostředí a zároveň na dosah centra města. Rádi Vám poskytneme bližší informace.
Lokalita


Prostředí, ve kterém vzniká nový projekt s pracovním názvem Na Výsluní, je ideální příležitostí pro Vaše nové bydlení.

Celá oblast Sadové se rozkládá na kopcích, z jejichž jižních svahů je nádherný výhled na panorama celého města Brna.

Na území dřívější zahrádkářské kolonie Vám nabízíme 12 rodinných domů na pozemcích od 222 m2 do 858 m2. Ve II. etapě výstavby moderních řadových RD ve fázi dokončených a zkolaudovaných domů.

Lokalita přímo přiléhá k ulici Kociánka, doprava do centra města je tedy naprosto bezproblémová, a to jak autem, tak MHD nebo na kole.
Financování


Společnost MIG s.r.o si Vám touto cestou dovolí nabídnout zdarma možnost nechat si poradit o možnostech financování u tohoto projektu od odborníků Hypotečního centra MIG.

Úzce spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice, která se svojí poradenskou činností orientuje bez výjimky na kvalitu a zájmy klienta.

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše realitní makléře.
O projektu


Ve druhé etapě projektu Na Výsluní je zahájen prodej stavebních pozemků s rodinnými domy s výměrami od 222 m2 do 858 m2. Na všechny pozemky je vydáno územní rozhodnutí pro RD, které budou mít dispozice 4+kk a užitnou plochu kolem 138 m2. Veškeré inženýrské sítě, které obsahují i nadstandardní optický kabel jsou již dokončeny a realizovány přímo na pozemcích. Ke všem pozemkům je hotová i příjezdová komunikace. Nyní Vám nabízíme možnost výběru pozemků s rodinnými domy v krásné lokalitě s nádherným výhledem na panoramata města navazující přímo na území lesa.

Domy budou kompletně dokončeny a zkolaudovány. Standardní vybavení jednotky je k dispozici v RK nebo ke stažení zde.

Průkaz energetické náročnosti budovy je ke stažení zde.